Bio prostě chutná

Bio prostě chutná

Společnost FORM8 s.r.o. provozovatel internetového obchodu Biosféra.cz sídlí na Husovické ulici v Brně.  Každý den z jejích vrat vyjíždějí k zákazníkům z Brna a okolí chladící vozy s charakteristickou barevnou grafikou.  Auta jsou obvykle po střechu naplněna čerstvými biopotravinami, přírodní kosmetikou a ekologickou drogerií.  Zákazníci si den před dodávkou své zboží objednali na webových stránkách www.biosfera.cz. Vybírat mohou více než  3000 položek. „V den rozvozu se se zákazníky  telefonicky domluvíme, kdy  budou doma a zásilku si budou moci převzít“, říká pan Tesař, jednatel společnosti, „je to výborná služba pro maminky s dětmi, zaneprázdněné manažery i ty, kteří nemají čas a možnosti obíhat  prodejny s potravinami, kde je nabídka bio výrobků  stále spíše okrajovou záležitostí. U nás je vše na jednom místě a pod jednou střechou, jsme takový bio obchodní dům“.

Ani lidé, kteří žijí mimo Brno a jeho okolí nepřijdou zkrátka.  Biopotraviny, eko drogerii, ale i oděvy z biobavlny, jednoduše vše, co se dá poslat poštou bez rizika poškození, Biosféra zabalí do balíku a zašle poštou. Protože zájem o čerstvé biopotraviny je veliký, je připravený sortiment čerstvých biopotravin, které lze takto rozesílat. „Dbáme na to, aby zásilka zákazníkům došla do 24 hodin od objednání“. Říká pan Tesař.

Společnost Biosféra každý měsíc rozšiřuje svoji nabídku o 100 až 150 nových produktů.  „Ty také poctivě testujeme. Co nám nechutná, zákazníkům jednoduše nenabídneme“.

A co po bio večeři? Umýt nádobí. A když už biopotraviny a úcta k původnímu hospodářství, které nezatěžuje přírodu, je na místě ekodrogerie.  „Jsme výhradními zástupci 100% odbouratelné ekodrogerie SONETT, kterou ocení ochránci přírody i maminky dětí s alergickou pokožkou.  Tato drogerie nabízí vše od mýdel na ruce, tablet do myčky, úklidové drogerie, až po účinné prací prášky a neobsahuje ani stopu fosfátů, enzymů, barviv či ropných produktů."

V současné době Biosféra pracuje na nové podobě e-shopu, která umožní jednodušší a přehlednější výběr a objednávání zboží. Pro věrné zákazníky má Biosféra připravené také množství nejrůznějších bonusů a odměn. Je se na co těšit! Již brzy!