Ostatní

Hydratace kůže - co bychom o ní měli vědět - I.část

Významově je stále ještě spojována hydratace s kosmetikou bohatou na vodu. I když se tato vazba nabízí, je logickým nesmyslem. Bohužel, pomáhají ji dosud šířit i někteří profesionálové v péči o pleť. Skutečná hydratace pleti souvisí především s látkami poutajícími vodu v pokožce. Čti dále...

Hydratace kůže - co bychom o ní měli vědět - II.část

Abychom mohli správně dlouhodobě hydratovat kůži, musíme pochopit především mechanizmy, které přispívají k účinné hydrataci. Ty jsou komplexní, a proto jen jedna skupina látek s hydratačním účinkem obvykle nestačí pro udržení optimálního množství vlhkosti v pleti. Čti dále...
Výherci Soutěže o kosmetiku La Roche Posay

Výherci Soutěže o kosmetiku La Roche Posay

Ve spolupráci s La Roche-Posay jsme pro Vás připravili soutěž o tři balíčky kosmetiky La Roche-Posay.

Soutěž probíhala od 20.4.2009 do 24.4.2009. Tři nejrychlejší získaly balíček produktů La Roche Posay s pleťovou vodou, mlékem a krémem.

 

Čti dále...
Soutěž o kosmetiku La Roche Posay

Soutěž o kosmetiku La Roche Posay

Od 20. do 24. dubna ve vybraných lékárnách po celé České republice probíhá akce TÝDEN CITLIVÉ PLETI. Značka La Roche-Posay přináší SENSITEST, patentovanou vědeckou diagnostiku citlivé pleti vyvinutou s dermatology, která vám pomůže určit, jaký typ citlivé pleti máte právě vy. Během tohoto týdne získáte informaci, jak o vaši pleť pečovat, bude vám doporučen adaptovaný program péče, a navíc můžete získat dárek - balíček minipřípravků na citlivou pleť v hodnotě 350 Kč. Veškeré informace a seznam lékáren s projektem naleznete na www.sensitest.cz.

Naše soutěž

Soutěžte s námi o kosmetiku La Roche Posay v rámci akce Týden citlivé pleti. Navštivte nejbližší lékárnu, ve které SensiTest probíhá, a napište nám na adresu soutez@plet.cz své dojmy. Tři nejrychlejší získají balíček produktů La Roche Posay s pleťovou vodou, mlékem a krémem.

Soutěž probíhá od 20.4.2009 do 24.4.2009.

Pravidla soutěží na portále plet.cz

Čti dále...
Výherci soutěže o kosmetiku Plantur39

Výherci soutěže o kosmetiku Plantur39

Ve spolupráci s eshopem A-cosmetics.cz jsme pro Vás připravili soutěž o tři balíčky kosmetiky Plantur39.

Soutěž probíhala od 17.3.2008 do 30.3.2008. Ze správných odpovědí byli vylosováni 3 výherci, kteří obdrží dárek - balíček kosmetiky Plantur39 v hodnotě téměř 1400,- Kč.

Čti dále...
Soutěž o kosmetiku Plantur39

Soutěž o kosmetiku Plantur39

Ve spolupráci s eshopem A-cosmetics.cz jsme pro Vás připravili soutěž o tři balíčky kosmetiky Plantur39.

Jedná se o kosmetiku, která zabraňuje padání vlasů u žen. Především v období menopauzy a po jejím skončení trpí problémem vypadávání vlasů miliony žen. I v těhotenství a po porodu se ženy často setkávají s vypadáváním a řídnutím vlasů. Na problémy s padáním a řídnutím vlasů u žen je tu kosmetika Plantur39.

Soutěž probíhala od 17.3.2008 do 30.3.2008. Na začátku dubna budou ze správných odpovědí vylosováni 3 výherci, kteří obdrží dárek - balíček kosmetiky Plantur39 v hodnotě téměř 1400,- Kč.

Čti dále...

Hledáme autory článků

Pro server Plet.cz hledáme autory a autorky článků o pleti, vlasech a kosmetice. Pokud jste nápaditý/á, zajímáte se o vše kolem vlasové, pleťové, dekorativní kosmetiky, nebo domácích lázní a wellness, pak neváhejte a ozvěte se nám na mail: info@plet.cz.

Pokud už pro někoho píšete články, pochlubte se... A samozřejmě nezapomeňte připsat i představu o finančním, či jiném hodnocení za napsaný článek.

Články budou uveřejňovány samozřejmě s Vašim jménem a na přání i s odkazem na Vaše stránky, případně s emailem na Vás.

Budeme Vás kontaktovat. Nabídka je stále platná!

Čti dále...