Kosmetické přípravky bez chemie

Kosmetické přípravky bez chemie

Zajímáte se o přírodní kosmetiku? Hledáte kosmetické přípravky z čistých přírodních produktů? Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se od roku 1998 zabývá prodejem kvalitních kosmetických přípravků a také prodává špičkové francouzské dezinfekční prostředky, které příjemně voní.

 

Na stránkách eshopu SZO.cz naleznete kosmetické gely z aloe vera, ochranné krémy, krémy na oči a oční víčka, regenerační krémy nebo vyživující mléko.

 

Novinkou v nabídce kosmetiky je přírodní produkt z vinné révy

Horká novinka je vyživující pleťový krém ANTI-AGE VINUM, který obsahuje tzv. molekulu mládí RESVERATROL. Tento „Krém věčného mládí“ obsahuje antioxidant resveratrol z hroznového vína, který prodlužuje životnost kožních buněk. Americký biolog David Sinclair z Harvard University v roce 2006 odhalil, že látka resveratrol obsažená v červeném víně zvyšuje aktivitu ochranných enzymů sirtuinů, které chrání buňky před stárnutím.

V pleťovém krému Anti Age Vinium je také obsažen slunečnicový olej, avokádový olej a vitamín E. Tyto přírodní látky příznivě působí na pokožku a pleť, zvláčňují ji a pokožka následně působí mladším dojmem.

Výhodný kosmetický balíček

Chcete potěšit přítelkyni, manželku nebo maminku vhodným dárkem? Doporučujeme vám velmi oblíbený dárkový balíček, který obsahuje:

  • Oční krém EYE-PERFECT z ručně krájených listů rostlin ALOE VERA pěstovaných na Kanárských ostrovech. Krém změkčuje a vyhlazuje oblast kolem očí a je vyroben ze 100% organické ALOE VERA.
  • Ochranný krém HYDRAPLUS 15 ze 100% organické ALOE VERA s avokádovým olejem a vitamínem E. Krém má ochranný faktor SPF 15 proti slunečnímu záření.
  • Krém ALOE VERA SUPERDEFENSE, který vyživuje a chrání pokožku. Tento hydratační krém obsahuje tři hlavní látky: KARITÉ máslo, ALOE VERA a vitamín E.