Kosmetika proti stresu

Kosmetika proti stresu

Krém by měl být používán především během dne – tedy jako denní krém, protože stresové faktory napadají naši pleť zejména přes den. Aplikace Stress Control Creme jako noční krém je však také velmi účinná, protože během noci se posiluje ochranná bariéra a komplex účinných látek, DEFENSIL®, podporuje regeneraci pleti.

Stress Control Creme je doporučován téměř pro všechny typy pleti, vyjma extrémně mastné, nebo extrémně suché pokožky. V těchto případech by mohlo dojít k pálení, svědění, či podpořit větší tvorbu mazu.

S novým STRESS CONTROL CREME je péče o pokožku jednodušší a zároveň účinnější. Ráno  nanesete jako normální denní krém a potom použijete make-up jako obvykle. Pokud nepoužíváte žádnou speciální noční kúru, můžete STRESS CONTROL CREME používat i na noc.

3 fáze ochrany pleti pomocí krému Stress Control Creme

Lycopin - účinně chrání buňky, odbourává volné radikály. Je obsažen v rajčatech.

DEFENSIL® - komplex účinných látek zklidňující stresovanou a podrážděnou pleť. Posiluje ochrannou bariéru kůže.

Ochranný faktor 15 (LSF 15) - krém účinně chrání pleť před UV zářením a potlačuje tvorbu volných radikálů. Intenzita UV faktoru je rozhodující v boji proti stárnutí pleti.

Každodenní používání Stress Control Creme zlepšuje vzhled pleti a poskytuje potřebnou ochranu pleti. Krém nanášejte pravidelně na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Vyhněte se očním partiím, krém nesmí přijít do styku s očima. Krém je vhodný jako podklad pod make-up

Stres způsobuje vypadávání vlasů. Je vědecky prokázáno, že může vést k různým onemocněním. Stres totiž oslabuje obranyschopnost organismu. Ničí mozkové buňky v hipocampu – paměti pro naše emoce. Způsobuje tloustnutí a uvolňuje volné radikály. Stres zmenšuje schopnost dělení a regenerace buněk a urychluje stárnutí buněk. Kdo na nepříjemná překvapení trvale reaguje psychickým stresem, má dokonce větší riziko Alzheimerovy choroby. Kromě toho stres zvyšuje rezistenci inzulínu a podporuje cukrovku. Způsobuje nadměrné ukládání tuku na břiše a zvyšuje riziko vzniku alergií. Stres způsobuje stárnutí a ovlivňuje nás negativním způsobem.

Používání Stress Control Creme pomůže udržet přirozenou rovnováhu pleti, a to i navzdory nejrůznějším stresovým faktorům. Krém tedy zajistí optimální péči a ochranu proti stresu. Ochranná funkce zůstane zachována a pleť je tak optimálně chráněna před vysušením.

Pokud je pleť vystavena nadměrné zátěži (pobyt v přetopené místnosti, chlad, opalování), lze využít ještě další produkt, jako například Hydratační fluid nebo Aktivní pěsticí sérum.

Obecně platí, že oční okolí vyžaduje speciální péči. Stress Control Creme byl vyvinut jako řešení pro pleť nadměrně zatíženou působením stresu a proto by pěsticí oleje obsažené v tomto krému oční okolí nadměrně zatěžovaly. Doporučujeme tedy oční partie vynechat a ošetřit speciálním očním krémem.

LSF 15 zajistí dokonalou ochranu i během vaší dovolené. V takovém případě doporučujeme Stress Control Creme nanášet i na dekolt