Kosmetika z vína

Kosmetika z vína

Originální vinná kosmetika MANUFAKTURA je založena na příznivých účincích vinné révy, kterou využívá ve formě hroznového oleje, vína a peelingu z hroznových jadérek.

První zmínky o víně pocházejí již z doby bronzové, v kosmetice se však začalo více používat teprve nedávno. Přispěly k tomu vědecké studie, které prokázaly, že víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů – polyfenolů. Ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky.

Vinná kosmetická řada zahrnuje osvěžující sprchový gel, harmonizující koupelovou pěnu a zvláčňující transparentní mýdlo. Specialitou vinné řady je série výrobků určených k prevenci a potlačení celulitidy. Ty jsou kromě vinné révy navíc obohaceny o vysoce účinný anticelulitidní rostlinný komplex z myrtové pryskyřice a mátového kořene. 

Vinná kosmetika je doprovázena svěží vinnou vůní s ovocnými tóny, je vyráběna s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech.

Kosmetiku z vína zakoupíte na eshopu A-cosmetics.cz