Masážní stroj rolletic vás dostane do formy

Masážní stroj rolletic vás dostane do formy

Jedinečný masážní stroj rolletic, kterým se provádí tzv. válečková masáž, je určený pro všechny, kteří usilují o zmenšení obvodu problematických tělesných partií, o odbourání nevzhledných tukových polštářů a zmírnění celulitidy. Při dodržení důležitých zásad, ke kterým patří pravidelný pitný režim a zdravá výživa, dokáže rolletic zformovat vaši postavu do požadovaného tvaru i velikosti během několika pravidelných návštěv.

Co je to rolletic?
Jedná se o účinný rekondiční masážní přístroj, který využívá principu strojní masáže za pomoci rotujících vřeten. Rychlost jejich otáček je stále stejná, a umožňuje tak efektivně využívat stimulační účinek masáže. Tlak a sílu stroje si každý klient určuje sám tak, aby masáž byla co nejpříjemnější a nebolela. Provoz rolleticu je energeticky nenákladný a je nenáročný i na čas obsluhy, protože po prvním poučení se klient může bez problémů masírovat sám.

Jak rolletic funguje?
Rolletic využívá jednu z metod tradiční čínské medicíny. Jedná se o terapeutickou masáž prováděnou v oblastech akupunkturních drah, které propojují jednotlivé části těla a s nimi spojené orgány. Speciálními masážními pohyby dochází k usměrňování životní energie, k regulaci toku krve a ke zrychlení metabolizmu. S následným zlepšením celkového stavu organizmu souvisí i pozitivní působení na stav duševní.

Co se děje s tělem při masáži?
Při masáži rolleticem se ošetřované části těla intenzivně prokrvují a dochází k výraznému urychlení látkové výměny, což způsobuje spontánní tělesnou reakci v podobě svědění a tepla. Zároveň se uvolňuje svalové napětí, zlepšuje se výživa kožních buněk a aktivuje se tok lymfy. Dalším příznivým efektem masáže je uvolňování tzv. opioidů, tedy látek, které zmírňují bolest a způsobují pocit uvolnění a spokojenosti.

Co rolletic umí?
Vzhledem k tomu, že se při masáži rolleticem urychluje metabolizmus a funkce lymfatického systému, dochází k eliminaci celulitidy a tukových zásob. Navíc se zlepšuje stav pokožky, která je po proceduře výrazně pevnější, hladší a pružnější, a dokonce dochází i k změkčení jizev. Svaly jsou po masáži uvolněné a organizmus výborně pročištěný. Rolletic mohou používat prakticky všichni, kteří se mohou podrobit klasickým masážím. Doporučená doba jedné procedury se pohybuje mezi 40 - 50 minutami a pro dosažení maximálních výsledků je třeba docházet alespoň třikrát týdně.