Nevěsta v „salonu krásy“

Nevěsta v „salonu krásy“

Ve svatební den chce každá nevěsta být krásná. V této oblasti jsou možnosti kosmetiky téměř neomezené. Nejlépe uděláte, když nenecháte nic náhodě a svěříte část svatebních příprav odborníkům. Specialisté ze svatebních agentur vám zajisté rádi poradí. Rozhodně ušetříte mnoho času, který můžete věnovat sama sobě, abyste byla tou nejpůvabnější nevěstou.

U nevěst platí stoprocentně, že detaily tvoří celek. Výběr těchto detailů je otázkou osobního vkusu, individuálních představ, ale také dispozic postavy. Možností ušití, zakoupení či zapůjčení svatebních šatů je dnes mnoho. Proto se nebojte vyzkoušet více variant. Vdáváte se, což vás činí ústřední postavou. Nelitujte čas na zkoušení šatů, účesu, líčení a doplňků. Je to váš den. Tím, že se předem domluvíte na možnostech s týmem spolehlivých profesionálů, zbavíte se stresu, jak vše zvládnout.

 

Doplňky jsou velmi důležité, ale nesmí jich být mnoho. Nevěsta by měla působit něžně, zaujmout a vyniknout. Svatební líčení obecně musí odpovídat vašemu typu a možnostem. Mělo by být jemné. I ženy, které jsou sportovního typu, trocha romantiky zajisté přemění v nádhernou něžnou bytost, kterou jinak určitě jsou. I životní rebelky často sází na svatební klasiku – jednoduchou a něžnou eleganci, v níž je již určitá nadčasovost. Nevěsta se v každém ohledu musí hlavně sama cítit dobře. Dobře se věnovat doladění drobností, které tvoří dokonalý celek.

Svatební den by měl patřit nevěstě, která září nejen štěstím, ale i krásou, něžnou a čistou. S předstihem by si každá měla zkusit nejen šaty, účes, ale i líčení. Začněte tedy přípravu u zkušené kosmetičky a nechte svou pleť hýčkat. Jak je známo: Zdravá pleť = krásná pleť. Podle typy pleti kosmetička zvolí optimální způsob ošetření a navrhne domácí péči včetně přípravků pěstící kosmetiky. Na stavu pokožky se také promítá psychika. Ona totiž i nervozita udělá své a mohla by vám připravit nepříjemné překvapení.  Proto si raději dva dny před svatebním dnem hloubkově nečistěte pleť, obzvláště máte-li citlivou pleť, mohlo by vás čekat opravdu nemilé překvapení. Dalším důležitým rozhodnutím je také volba podkladového krému pod make-up nebo pudr. Raději vsaďte na osvědčenou značku, než abyste experimentovala. Nemuselo by se to v tomto případě vyplatit. Podklad by se měl výborně vstřebat a tvořit spolu s barevným základem jemný až hedvábný povrch pleti. Nezapomínejte na kvalitní korektor nebo krycí make-up.

Barevnosti líčení se ani u svatebního líčení meze nekladou. Ale mělo by být hlavně něčím malinko výjimečným. Doporučuje se hra světel a stínů. Rozhodně se vyhýbejte dramatickým barvám a celkově výraznému líčení. Výběr rtěnky přizpůsobte barevné harmonii celého líčení. Volte spíše jemnější odstíny, nebo pouze konturu s barevným leskem. Neměla by se obtiskovat, ale nezapomeňte ji raději nanášet až po obléknutí šatů.

Nutností je také volba nevtíravé vůně, kterou rozhodně neaplikujte na šaty. Samozřejmě byste měla mít i perfektně upravené nehty a ruce. Šikovná nehtová designerka má vzorník zdobení nehtů pro svatební příležitosti, ze kterých si určitě vyberete.

Tak už nezbývá nic jiného než všem nevěstám popřát hodně lásky a spokojenosti.