Opálený vzhled

Opálený vzhled

Nezáleží na tom, kolikrát nám rodiče kladli na srdce, abychom si chránili obličej před sluncem, mnohé ženy stále věří, že v létě není nic hezčího než pěkně opálená pleť. Je pravda, že zářivě bronzový obličej je stále ještě nejhezčím trendem, tak si ho vytvořte bez slunečních paprsků. . . . .

Vsaďte na tónovací hydratační krém

Nabízí ochranu proti slunečnímu záření a dodá vaší tváři svěží a zářivý vzhled. Pokud máte pocit, že potřebujete sjednotit tónování pleti, použijte raději tónovací krém hutnější konzistence, abyste zakryla chybičky a zamaskovala tmavé kruhy.

Tvářenka není nutná, ale dotek bronzovým krémem nebo pudrem vysoko na lícních kostech vytvoří jemnou záři, která vám propůjčí opálený vzhled.  Bronzový pudr nanášejte krátkým štětcem s jemným načechraným vlasem všude tam, kam dosáhne slunce – na čelo, lícní kosti, hřbet nosu a na krk. Pokud máte hladkou a suchou pleť, použijte bronzovou tyčinku nebo krém s jemným složením. Naneste ho buď houbičkou, nebo špičkami prstů.

Zdůrazněte řasy a zapomeňte na stíny a oční tužky

Pokud chcete použít make-up na opálenou pleť, vyberte si odstíny, které dodají vaší tváři světlo a zabrání plochému vzhledu vaší tváře. Dotek třpytivou nebo zlatou barvou je hezký uprostřed očních víček pod obočím a ve vnitřních koutcích očí.

Kleštičky na řasy jsou neocenitelným pomocníkem pro bohatý vzhled vašich řas

Abyste si řasy pohodlně nakroutila, dívejte se do zrcadla přímo před sebe, opatrně přitiskněte kleštičky k řasám těsně u kořínků, pak stiskněte spodní část kleštiček a držte asi pět až deset sekund. Potom kleštičky pomalu posuňte nahoru a ještě chvíli držte. Proveďte totéž na druhém oku. Řasy si upravujte kleštičkami vždy před nanesením maskary, jinak byste si je mohla polámat.

Tipy:

Bronzový pudr může zvýraznit tónovací krém stejně jako oční stíny a tvářenka. Pokud má bronzový pudr z minulého roku barvu zázvoru, naneste na štěteček nejdřív trochu transparentního pudru. Jím barvu trochu zředíte.

Pokud máte pleť bledou a neopálenou, pouhé použití tmavšího tónovacího krému nestačí.

Suchá pleť a uměle vytvořený opálený vzhled nejdou dohromady. Používejte pravidelně masky pro získání zdravějšího vzhledu. V letním horku při vysoké vlhkosti vzduchu použijte tónovací  krém bez oleje nebo tónovací hydratační krém.