Pleť jako znovu zrozená

Pleť jako znovu zrozená

Svěží, hladká pleť je výsledkem důsledné péče o pleť. Omlazovací kúra pro pleť – zcela bez brusných částeček. V průběhu života dochází k neustálé regeneraci pleti. Čím je pleť starší, tím déle trvá, než se sama zregeneruje. Pleť je rychle povadlá a působí bledě. V této chvíli potřebuje k dennímu čištění efektivní, pravidelnou pomoc – nejlépe v podobě jemného peelingu.

Výzkum Dr. Kurta Wolffa nyní přichází s Enzymatickým peelingem v pudru – účinný produkt k čištění pleti, který využívá biologickou sílu enzymů a neobsahuje brusné částečky! Použití Enzymatického peelingu v pudru je pro pleť velmi příjemným zážitkem.

Čištění je prvním a nejdůležitějším krokem v péči o každou pleť. Šupinky, maz a jiné nečistoty budou odstraněny rychle a šetrně přirozenou cestou bez mechanického podráždění pleti. Pleť bude nejen dokonale očištěna a projasněna, ale také značně vyhlazena: vzhled pleti bude ihned jemnější a svěžejší. Přímo po použití Enzymatického peelingu v pudru je pleť připravena k následné péči, jejíž účinek je prokazatelně intenzivnější.

Aplikace Enzymatického peelingu v pudru je snadná i úsporná: Domácí aplikace: 1-3 týdně.

  • Malé množství (na špičku nože) Enzymatického peelingu v pudru napěňte v dlani s pár kapkami teplé vody.
  • Krouživými tahy naneste na očištěnou navlhčenou pleť. Vynechejte partie kolem očí.
  • Důkladně smyjte vodou. Poté naneste obvyklý krém.

tvář se štětcemJako kuperóza se označují jemné žilky, které většinou červeně prosvítají přes pleť v oblasti nosu a lící. Tento stav je nevratný.Žilky ztratily schopnost reagovat na vnější podráždění jako jsou chlad a teplo. Nejčastější příčina: oslabení stěn kapilár.

Tipy při kuperóze:

  • Stranit se přílišnému slunění a vždy používat ochranné přípravky proti slunci.
  • Vyhýbat se kolísání teplot: horko-chlad
  • Mechanicky nedráždit pleť
  • Vyvarovat se alkoholu, ostrým a velmi teplým pokrmům a nápojům
  • Nepoužívat kosmetické produkty, které podporují prokrvení pleti