Není to žádný zázrak, ale pravidelná péče

Není to žádný zázrak, ale pravidelná péče

Redukce vrásek je trik díky vhodně zvolené péči. Přirozený proces stárnutí pleti nastává už kolem třicátého roku. Nedostatek tuku a hydratace se projevuje vysušováním pleti - obnova buněk se zpomaluje.

Následky: objevují se první vrásky a požadavky pleti jsou stále náročnější.

Vyhlazující krém s vitaminem A - splňuje požadavky náročné pleti na nejvyšší úrovni. Kombinace aktivních účinných látek je vyvinuta speciálně pro zralejší pleť a nabízí exkluzivní péči a redukci vrásek v jednom.

Emulze s velmi cenným máslem shea propůjčuje Vyhlazujícímu krému s vitaminem A hebkost. Zásobuje pleť jedinečným komplexem bohatým na živiny, díky kterému je pleť sametově hebká a hladká.

Proti předčasnému stárnutí: kombinace aktivních účinných látek.

VITAMIN A – je přírodní účinná látka k obnovení buněk pleti a tudíž zabraňuje tvorbě vrásek. Dodatečné zásobování vitaminem A oživuje regenerační schopnost zralé pleti. Proces stárnutí je zpomalen a stávající vrásky jsou redukovány.

SOJOVÉ EXTRAKTY – podporují vlastní ochranné mechanizmy pleti při slunečním zatížení, tím aktivně působí proti předčasnému stárnutí a dodatečně obnovují regenerační proces.

SPECIÁLNÍ PIGMENTY – opticky vyrovnávají nerovnosti pleti. Vzhled pleti působí vitálněji a je rovnoměrnější.

MÁSLO SHEA – transportuje kombinaci aktivních účinných látek přesně tam, kde mají působit. Pleť také pěstí a zjemňuje.