Víno pro krásu

Víno pro krásu

V červeném víně se nachází stovky účinných sekundárních rostlinných látek a přírodních antioxidantů. Mezi ně patří polyfenoly, které chrání pokožku před slunečním zářením a ztrátou elasticity, zlepšují syntézu kolagenu a eliminují buněčné poškození. Je to jedna z nejúčinnějších zbraní proti vráskám, kterou známe.

Z jadérek červených hroznů se lisováním získává nazlátlý olej, který je právem považován za elixír krásy. Obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, především linolovou, jež je přirozenou součástí horních vrstev kůže.

Pěsticích účinků oleje z jadérek využívá nová hroznová pleťová maska značky Alcina, která redukuje suché vrásky a hydratuje popraskaná místa. Její blahodárnou péči oceníte zvláště v podzimních a zimních měsících, kdy je pleť velmi vysušená vlivem sychravého počasí i pobytem v přetopených místnostech. Použít ji můžete i jako SOS masku - první pomoc pro velmi suchou pleť.

Hřejivá červená maska - Červený zázrak - zahalí pleť do příjemného tepla a intenzivně ji vyživí. Jedinečná gelová textura se ihned po nanesení spojí s pokožkou a předá jí cenné výtažky z jadérek hroznů. Termoregulační maska obsahuje olej z hroznových jader s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin a antioxidantů jako jsou polyfenoly a vitamin E. Působením tepla se účinné látky okamžitě vstřebávají do pokožky a zanechají ji hebkou a oživenou. Zároveň vytváří ochranou bariéru buňkám a chrání je před poškozením. Naneste a relaxujte!